W ten sposób umrzesz zgodnie ze znakiem zodiaku (2023)

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się dla siebie,Jak umrę?

Wiesz, nie musisz nosić dużo eyelinera ani uprawiać seks na cmentarzu, aby być gotem w środku.Spędziłem wiele obsesji na punkcie śmierci i bezsensowności życia, ale w zabawny sposób.Noszę swoje życie jak luźna odzież!Kiedy przychodzi zimna ręka śmierci, wskazująca na mnie kościsty palec, otworzę ręce, wirując i śmiejąc się jak w reklamie szamponu.

„Przynieś to”, powiem.

Słuchaj, wszyscy żyjemy, wszyscy umieramy.Wszystko, co kiedykolwiek zrobiłeś, powiedziałem lub martwić się, zostanie zapomniane.Możesz nawet wrócić jako inna osoba, zapomniałem o sobie teraz.Mówię, że życie sprawia, że życie jest tak zabawne, że jest to bez znaczenia!Zabawne, prawda?

Po prostu próbuję rozjaśnić nastrój, zanim powiem ci wszystko, jak umrzesz.

Aries: wypadek odrzutowy

Kiedy Baran kopie wiadro, lepiej uwierz, że zrobią to szybko.Niezależnie od tego, czy zdarzy się to na nartach odrzutowych, motocyklu, czy w trakcie bardzo szybkiego seksu odbicia, ich śmierć była odejściem trasy po formie;Święto ważności, jeśli chcesz.Jak żyli, tak umrą: entuzjastycznie i bez ostrożności.

Byk: pochowany żywy

Wszyscy ludzie Taurus kochają swoje rzeczy.Nie musimy ich winić.Są bardzo uroczymi ludźmi, z twarzami cherub, szerokimi oczami i uroczymi bibelotami.Zbierają takie rzeczy jak zarazki na pierwszym stopniu, a pozbycie się tego może wymagać reality tvCrew, a może nawet egzorcyzmów.O ile oczywiście jesteś za późno, a biedny Byk zostaje przywiązany do martwego kota pod stosem zakurzonych książek i antycznych łyżek do gotowania.

Bliźnięta: Zapytaj ręce

Każdy znak w astrologii ma część organu rządzącego.Dla Gemini to ich ręce.Geminis są bardzo ciekawe, wyrażają ciekawość poprzez dotykanie rzeczy.Jeśli zabierzesz je na randkę do zoo, sięgną do barów małpy i zdejmują ręce.Podczas krwawienia możesz je przeczytać ten artykuł.Zrób to szybko, zanim ich siła życiowa wyschnie.Bliźnięta są świetne w wielozadaniowości, więc obficie krwawiąc podczas słuchania historii, jest ich zaułka.Prawdopodobnie podziękują ci za rozproszenie uwagi.

Rak: Falling of the Dach, krzycząc: „Sam to naprawię!”

Rak, jesteś całkowicie zbyt samowystarczalny.Wiem, że naprawdę wierzysz, że nikt nie jest tak zdolny jak ty, ale właściwie wiele osób jest.Wiele osób jest w rzeczywistości o wiele bardziej zdolnych niż ty.

Są szanse, że wyrzucisz wiadro zajmujące się zadaniem, do którego nie jesteś wyposażony, na przykład naprawienie dziury w dachu, ponieważ „wszyscy próbują cię zerwać” lub zażywać samozbadane zmieniacze nastroju, ponieważ „terapia jest zbyt droga. „Z drugiej strony możesz również zapłacić za własny pogrzeb ze wszystkimi zaoszczędzonymi pieniędzmi grającymi pana Fix-it.

Leo: Włosy utknęły w metrze, gest w połowie albumu

Ludzie mogą cię nazywać zarozumiałym, ale nie jesteś, Leo.Jesteś naprawdę, naprawdę, naprawdę atrakcyjny i wiesz o tym.Uważaj jednak na ten dobry wygląd;Pamiętasz, w jaki sposób Narcissus utonął wpatrując się w jego odbicie w wodzie?To mógł być ty.Nie żeby ktokolwiek przestał patrzeć na naturę.

Bardziej prawdopodobne jest, że wyrzucasz to selfie podczas przekraczania skrzyżowania lub przerzucając swoją wspaniałą grzywę na ramię, prosto w zamykające się drzwi samochodu metra.Niechlujne, prawda?

Panna: matry

Czujesz się niespokojny, Panna?Oczywiście, że jesteś!Nie żeby ktokolwiek by to wiedział.Nie jesteś typem, aby działać w jakimś emocjonalnym wybuchu.Virgos nie noszą emocji na rękawach - nosisz je w ciele w postaci pokrzyw, bólu głowy lub niestrawności.Nie zamierzasz rzucić napadu złości jak dziecko, zamierzasz butelkować te emocje i pozwolić im zamienić się w raka, jak prawdziwy dorosły!

Waga: pakt morderstwa-samobójcy

Pomyśl Romeo i Juliet, Bonnie i Clyde, Sid i Nancy.Chociaż są piękne, tragiczne historie o miłości zbyt cennej dla tego okrutnego, okrutnego świata, mają jedną wspólną cechę: wszyscy zaangażowani byli szaleni i poważnie potrzebują terapii.

Miłość to właściwie nie wszystko, czego potrzebujesz, Waga.Potrzebujesz również logiki, więc nie umierasz jak smutny worek gówna w współzależnej książce opowiadań, z którymi mogą się odnosić tylko nastolatki.

Scorpio: tylko samobójstwo

Naprawdę nie ma tu zaskoczenia.Skorpiony nie są obcymi na śmierć.W rzeczywistości śmierć (takiej czy innej formy) wydaje się podążać za nimi gdziekolwiek idą przez całe życie.Niezależnie od tego, czy ma to w postaci osobistej transformacji, straty lub doświadczeń z bliskiej śmierci,

Skorpiony wiedzą, że doświadczenie śmierci ma zostać odrodzone;I z tego powodu nie sąSkokowe.Czeka na śmierć, która dokonuje ruchu, która doprowadza Skorpiona szaleństwa, więc być może będą musieli wziąć sprawy w własne ręce.

Strzelec: Wspinaczka Everesta jak idiota.

Wiem, że uwielbiasz podróżować i robić szalone rzeczy Strzelca i nie próbuję sikać w twojej lemoniadzie, ale są rzeczy, które możesz zrobić bez ryzyka swojego życia.Są miejsca, w których możesz odwiedzić, w których nie umrzesz z tyfoidów, hemoroidów w dżungli lub hipotermii.

Nie dlatego, że będziesz mnie posłuchać w trakcie dowolnej jakości wizji, którą wyruszasz.Nie, nie będziesz zadowolony, dopóki nie zostaniesz zagłębony do tego stopnia, że kanibalizm, więc wszyscy możemy cieszyć się kolejnym filmem umierającym na temat twojego życia.Ty głupia gęś.Nie mogę nawet na ciebie wściekać się.

Koziorożec: Fanowana śmierć, aby zobaczyć, kto pojawia się na pogrzebie, wyniki powodują tętniak

Koziorożec, musisz przestać dbać o to, co ludzie myślą.To będzie koniec ciebie.Wszyscy mamy maskę społeczną, ale o maskach: każdy może je zobaczyć.Im szybciej jesteście stworzeniem za akceptację, w którym jesteś, tym szybciej dostaniesz bezwarunkową miłość, której pragniesz.

Lub możesz spędzić całe życie, nigdy nie wierząc, że ktokolwiek naprawdę cię kocha, i udawanie własnej śmierci, aby sprawdzić swoją teorię.Wyniki cię zabiją, niezależnie od tego, ile osób się pojawi.

Wodnik: Sam

Moja matka jest Wodnikiem.Kiedy rozwodowała się, zobaczyła film „Frida” i zdecydowała, że jeśli kiedykolwiek wyszła za mąż, jej mężulek musiałby mieć własny dom.Nie tak działa małżeństwo, ale kim jestem, aby zgnieść małżeńskie marzenia o przyszłościowym rewolucyjnym artystce, takim jak niania Baker?Mam tylko nadzieję, że jest gotowa zmarnować nikogo u jej boku, ponieważ planuję umrzeć, zanim osiągnę 40.

Akwariści, uważaj: Twoja cenna niezależność sprawi, że twoje życie będzie takie jak piękne ogiery, dzikie i wolne.Może to również sprawić, że twoja śmierć jest nieco samotna.

Ryby: jako ofiara ludzka

Mówi się, że jeśli nie lubisz czuć się jak wycieraczka, zejdź z podłogi, ale to oznaczałoby, że będziesz musiał polubić, poruszać się i tak dalej.Wiesz, Ryby, współzależność wynika z porozumienia, że będziesz pracować nad trudniejszym problemem innej osoby niż oni.To nie jest miłość, ale minie ją w niektórych kręgach, takich jak obiekty rehabilitacyjne lub 12 -stopniowe programy.Weźmiesz to!W ten sposób możesz umrzeć tak, jak żyłeś: jako gigantyczny męczennik.

No dalej Ryby, wejdź w swoją moc i użyj jej na dobre.W przeciwnym razie ktoś inny to będzie.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Kelle Weber

Last Updated: 24/08/2023

Views: 6248

Rating: 4.2 / 5 (53 voted)

Reviews: 84% of readers found this page helpful

Author information

Name: Kelle Weber

Birthday: 2000-08-05

Address: 6796 Juan Square, Markfort, MN 58988

Phone: +8215934114615

Job: Hospitality Director

Hobby: tabletop games, Foreign language learning, Leather crafting, Horseback riding, Swimming, Knapping, Handball

Introduction: My name is Kelle Weber, I am a magnificent, enchanting, fair, joyous, light, determined, joyous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.