Stream to lub pomiń: „Podnoszenie Dion” w Netflix, o chłopcu o niebezpiecznych mocach i jego opiekuńczej mamie (2023)

Gdzie streamować:

Podniesienie Dion

 • Stream It Or Skip It: ‘Raising Dion’ On Netflix, About A Boy With Dangerous Powers And His Protective Mom (1)
 • Stream It Or Skip It: ‘Raising Dion’ On Netflix, About A Boy With Dangerous Powers And His Protective Mom (2)

Zasilane przez Reelgood

Dzieci z supermocarstwami wydają się w tym roku być czymś, biorąc pod uwagę jednego z najwyższych pilotów sieciowych,Powstanie, przedstawia dziewczynę, która może odwrócić samochody z umysłem.Na Netflix mamy terazPodniesienie Dion, gdzie druga równiarka może poruszać swoimi umysłem, ale po prostu nie ma pojęcia, jak to kontrolować.Czy dwa programy są podobne?Tak, ale oba są całkiem przyzwoite.Czytaj dalej, aby uzyskać więcej informacji oDion….

Podniesienie Dion: Stream to lub pomiń?

Strzał otwierający:Widzimy zbliżenie twarzy chłopca.„Nadchodzi, Dion”, mówi głos.„Jest tam i nadchodzi, a ja nie wiem, jak to zatrzymać”.

GIST:Głos trwa, gdy widzimy Dion Reese (Ja’Siah Young) walczącej z ciemnymi siłami: „Mój słodki chłopiec, dlaczego to ty musisz uratować świat?Chcę nas tak pamiętać, kiedy to byłeś tylko ty i ja… zanim wszystko się zmieniło ”.

Głos należy do Nicole Reese (Alisha Wainwright), matki Dion, która stara się znaleźć stałą pracę i spędzać czas ze swoim mądrym, nieśmiałym synem od czasu zmarłego jej męża i ojca Dion (Michael B. Jordan).Przeprowadzili się do nowej szkoły w Atlancie, gdzie Dion próbuje zaprzyjaźnić się z jedynym innym czarnym dzieckiem w swojej klasie, próbując magii, i porusza porażkę.Ale Dion zaczyna się czegoś dowiedzieć: może sprawić, że wszystko porusza się z jego umysłem.Gdy starają się przygotować na przykład do szkoły, Dion widzi, jak jego rozlane płatki zbożowe i mleko zamrożone w powietrzu, po czym bałagan na podłodze.

Jednym ze sposobów, w jaki próbuje te moce, jest pójście do skateparku, w którym faceci, z którymi chce się zaprzyjaźnić po szkole.Dużo wymazuje, a potem zdaje sobie sprawę, że może kontrolować planszę i wylądować ogromnym skokiem.Ale traci fajne punkty, gdy Nicole przychodzi po niego, zaznaczyła się, że Dion wysadził poopatrzenia, aby pójść do parku.

Dion zaprosił już swojego ojca chrzestnego Pat (Jason Ritter), najlepszy przyjaciel Marka, aby przyszedł przed uziemieniem.Chodzą do pizzy, a Dion pyta, jak umarł jego tata.Poprzez retrospekcję i podczas rozmowy Pat i Dion dowiadujemy się, że Mark był naukowcem, który był ścigającym burzą;Wszyscy Pat powiedziałby, że „problem z ściganiem burz, czasem je łapiesz”.Nicole mówi Dionowi, że utonęł ratując kobietę podczas huraganu w Nowym Orleanie.

W domu Dion pokazuje swoją matkę swoją moc, ale nie może ich dobrze kontrolować.Uważa, że powiedzenie „Abracadabra!”Sprawią, że wirujące przedmioty w salonie spadną, ale to po prostu gorzej.Nicole sprowadza go do szpitala, gdzie jej siostra lekarza Kat (Jazmyn Simon) po prostu przyłącza to do stresu, wyczerpania i żalu Nicole.

Obaj trafiają do ojca kabiny jeziora, a na środku jeziora Dion ponownie pokazuje swoje moce, unosząc ryby i wodę z jeziora.Kiedy próbuje odłożyć rybę, ściąga z nią drzewa.Później tej nocy wychodzi w deszczu i przywołuje upiorne obrazy, co nazywa „ludźmi deszczowymi”.Nicole również je widzi, w tym Mark, która każe Nicole, żeby wzięła Dion i wydostała się na ich bezpieczeństwo.To jest zaraz po znalezieniu numeru telefonu kobiety zapisanego w kieszeni jednej ze swoich starych koszul.

Stream It Or Skip It: ‘Raising Dion’ On Netflix, About A Boy With Dangerous Powers And His Protective Mom (3)

Nasze zdanie: Podniesienie Dionopiera się na komiksie napisanym przez Dennisa Liu, który również wyreżyserował film krótkometrażowy oparty na tej książce.Utworzył tę serię z Carol Barbee, doświadczonym showrunner znanym z takich programówNierealnyIPrzewodnik po rozwodzie dziewczyny.Uważamy, że jest to skierowane do rodzin, biorąc pod uwagę ocenę TV-PG w pierwszym odcinku, ale w tym programie jest również wiele ciemności.

Chociaż zwykle jesteśmy sfrustrowani programami, które dają nam dryb i ponure informacje w pierwszych kilku odcinkach, podoba nam się ta metoda tutaj.Dowiadujemy się o mocach Dion wraz z Dionem i jego matką;Najbardziej stresujące sceny w pierwszym odcinku to, gdy pogarszają sytuację, mówiąc „Abracadabra!”Do tego stopnia, że rzeczy naprawdę stają się niebezpieczne.Idąc na przejażdżkę z Nicole i Dionem (i prawdopodobnie Pat, ponieważ Jason Ritter nie ma po prostu nerdy komiksowej ulgi), a zobaczenie, jak te moce mogą wejść w grę, aby uratować świat, będzie zabawą z serii.

Jedną z rzeczy, które kochamy, jest występ Younga jako Dion.Jest mądrym dzieckiem, może trochę nerdy, ale przede wszystkim ktoś, kto chce być w fajnym tłumie, bez względu na to, co Nicole mówi mu o byciu wyjątkowym.A wydajność Younga to odzwierciedla;Zabawne, ale tylko trochę przedwczesne, jak kiedy dotyka miski palcem, gdy Nicole mówi mu, że nie dotknął śniadania.Dion stara się znaleźć swoje miejsce, szczególnie dlatego, że ledwo znał swojego taty, a to poinformuje jego występ.

Podobało nam się również to, że źródłem stresu Nicole nie jest tylko fakt, że jest samotną mamą.Widzimy jej błyski, które pamiętają jej dni jako profesjonalny tancerz, a fakt, że ciało Marka nigdy nie znaleziono, zawsze powoduje jego śmierć w niewielkie wątpliwości.Kiedy wypiła kawę ze swoimi przyjaciółmi zaraz po zwolnieniu z jej najnowszej pracy biurowej, widzimy, że świat na nią waży, ale ile zostanie ujawnione w miarę upływu czasu.

Dla jakiej grupy wiekowej jest dla?:Ponieważ jest pewna łagodna przemoc i mamy do czynienia ze śmiercią i duchami, uważamy, że jest to najlepsze dla dzieci w wieku 8 lat.

Więcej na:

superbohaterowie

 • Jak oglądać wszystkie filmy „nastolatków Ninja Turtles” w porządku

 • Bomby kasowe: „Oppenheimer” Christophera Nolana jest głęboko osobistym żądaniem dla epoki superbohatera

 • „Guardians of the Galaxy Vol.3 'dowodzi, że Marvel musi zacząć dawać sh*t

 • O której godzinie „Guardians of the Galaxy Vol.3 'na Disney+?

Rozstanie:Dion i Nicole widzą „ludzi deszczowych”, w tym Marka, który dociera do Nicole i mówi: „To niebezpieczne;Nie masz dużo czasu ”i znika.Nicole zaczyna się rozerwać.

Star Sleeper:Mamy nadzieję, że zobaczymy znacznie więcej Sammi Haney jako Esperanza Jimenez, najlepszy przyjaciel Dion w jego nowej szkole.Jest niepełnosprawna i wydaje się, że jest optymistyczna w swoim statusie społecznym w szkole.„Dobrą rzeczą w byciu niewidocznym jest to, że słyszę rzeczy”, mówi mu.

Większość linii pilotów:"Przestań!Zachowujesz orzechy!Nie możesz już tego robić, Nicole!Jesteś czyjąś matką, na miłość boską! ”Mówi, że siostra Nicole, Kat po tym, jak Nicole mówi, że jej dion ma moce.Odwołuje się do faktu, że Nicole zgłosiła takie roszczenia, gdy była młodsza, ale sposób, w jaki siostra Nicole upomina ją, sprawia, że czujemy się, jakby Kat zapala własną siostrę.

Nasz wezwanie:Stream to.Podniesienie DionDziała głównie z powodu występów i chemii między Young i Wainright, z niewielką pomocą Rittera.Miejmy tylko nadzieję, że nie zejdzie z szyn w miarę upływu serii.

Twoja decyzja:

Czy powinieneś przesyłać strumieniowo lub pominąć#RaisingdionNA@netflix?#Siosi

- decyder (@decider)4 października 2019

Piwnica Joela(@Joelkeller) pisze o jedzeniu, rozrywce, rodzicielstwie i technologii, ale on sam nie żartuje: jest ćpunem telewizyjnym.Jego pismo pojawiło się w New York Times, Slate, Salon,VanityFair.comWPlayboy.com, SzybkoFirma.comWRollingStone.com, Billboard i gdzie indziej.

StrumieńPodniesienie DionNa Netflix

  Tagi

 • Netflix
 • Podniesienie Dion
 • Stream to lub pomiń
 • superbohaterowie
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Arielle Torp

Last Updated: 06/10/2023

Views: 6264

Rating: 4 / 5 (61 voted)

Reviews: 92% of readers found this page helpful

Author information

Name: Arielle Torp

Birthday: 1997-09-20

Address: 87313 Erdman Vista, North Dustinborough, WA 37563

Phone: +97216742823598

Job: Central Technology Officer

Hobby: Taekwondo, Macrame, Foreign language learning, Kite flying, Cooking, Skiing, Computer programming

Introduction: My name is Arielle Torp, I am a comfortable, kind, zealous, lovely, jolly, colorful, adventurous person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.