Jak każdy znak zodiaku dotyczy żalu po śmierci, według astrologii (2023)

Śmierć trudno sobie z tym poradzić, Bez względu na to, kto straciłeś i jak blisko byłeś, kiedy doszło do straty.Jeśli straciłeś najlepszego przyjaciela lub bliskiego członka rodziny, może to sprawić, że poczujesz się, cóż ... Zagubiony.

Nie musisz być blisko kogoś, aby wpłynął na twoje życie, gdy umrą.W rzeczywistości może zmusić cię do postawienia własnego życia z perspektywy i zadawania sobie pytania, co możesz zmienić, aby życie było bardziej znaczące, gdy jeszcze żyjesz.

To, jak znaki zodiaku radzą sobie ze śmiercią i żalu, naprawdę różnią się w zależności od osoby.To nie zawsze po prostu zrzuca kilka łeza potem wrócić do pracy;W rzeczywistości niektóre znaki tracą utratę kogoś, kogo kochają, naprawdę, bardzo ciężko.

POWIĄZANY:Jak leczyć po tym, jak straciłeś ten, który kochasz, przez znak zodiaku

Może widzą siebie w tej osobie, a może byli naprawdę blisko, ale cokolwiek to sprawia, że trudno im przejść, może to wpłynąć na wszystko w ich życiu.

W przypadku znaków zodiaku, którym najtrudniej jest poradzić sobie ze śmiercią, albo całkowicie zamknęli się i odmawiają rozmowy z kimkolwiek, albo działają i denerwują się.

W przypadku innych znaków starają się pożyczyć rękę lub podać ramię, by płakać z każdym, kto go potrzebuje, i starają się być światłem przewodnim, które przypomina wszystkim, że utrata kogoś, kogo kochają, nie powinno też oznaczać utraty siebie.To ci, którzy przypominają, że warto żyć.

Jednak masz do czynienia ze śmiercią, nie ma dobrego i złego sposobu na zrobienie tego.Wszystko zależy od tego, jak to wpływa i co sprawia, że czujesz się lepiej po takiej straty.

Dowiedz się, w jaki sposób znaki zodiaku dotyczą śmierci i żalu, zgodnie z astrologią.

Aries (21 marca - 19 kwietnia)

Aries jest ogólnie odważną osobą, a jeśli chodzi o radzenie sobie ze śmiercią, nie jest to wyjątek.Zdecydowanie nie ma bicia w krzaku z Baranem - śmierć może ssać, ale nie będzie się unikać prawdy.

Jest prosta w tej sprawie, czy to oznacza rozmowę o tym z innymi, czy sama pogodzenie się z nią.Na początku może być zła i spróbować mówić o swoich uczuciach w niezbyt zdrowy sposób (pomyśl: rzucanie rzeczy przez pokój), ale ten gniew nie trwa długo.

Baran to trudne ciasteczko, które nie jest niezauważone przez jej przyjaciół i rodzinę.Może mieć łzy w oczach, gdy mówi o swojej straty (lub twojej), ale nie ucieka od żadnego z nich.

POWIĄZANY:Co sprawia, że Baran jest szalony?

Taurus (20 kwietnia - 20 maja)

Taurus może czasami wydawać się, że nie może poradzić sobie z wielkimi rzeczami, ale w rzeczywistości jest znacznie spokojniejsza niż przeciętna osoba, jeśli chodzi o radzenie sobie ze śmiercią.

Jest silna i skomponowana, nawet gdy inni się wokół niej rozpadają, ponieważ wie, że w końcu będzie musiała pomóc innym poradzić sobie.Jeśli może być ramionami, na których inni płaczą, czuje się, jakby w jakiś sposób pomogła.

Oczywiście bycie wyraźnym przeciwieństwem emocjonalnego może sprawić, że Byk wydawał się bardziej stoicki niż skomponowany, ale nie jest całkowicie pozbawiona emocji.Chce tylko, aby jej przyjaciele i rodzina wiedzieli, że poradzi sobie z wszystkim, że życie rzuca jej drogę z samokontrolą i łaską.

Będzie zasmucić się w swoim czasie, ale na pierwszych etapach żalu i straty Byk utrzyma podbródek.

POWIĄZANY:Dlaczego Byk jest taki silny?

Gemini (21 maja - 20 czerwca)

Gemini wie, jak ważne jest uznanie uczuć wszystkich podczas radzenia sobie ze śmiercią.Nic nie lubi bardziej niż wtedy, gdy ktoś nie uważa, że potrzebuje uścisku lub ręki, aby utrzymać, gdy jest smutna, więc próbuje włączyć wszystkich dotkniętych procesem żałoby.

Często próbuje zachęcać do interakcji z bliskimi, zwykle dzieląc się swoimi ulubionymi wspomnieniami o osobie, którą straciła.

Bliźnięta stara się pozostać pozytywnym, gdy radzi sobie ze śmiercią, ale może być dość nastrojowa.Kiedy jest pozytywna, to naprawdę oznacza świętowanie życia osoby, a nie opłakiwanie jej śmierci.

Jest głęboko dotknięta śmiercią, niezależnie od tego, czy był to bliski przyjaciel, czy członek rodziny, którego widziała tylko raz w roku.Spodziewaj się, że zobaczysz od niej wiele szczerech gestów.

POWIĄZANY:Według astrologii negatywne cechy osobowości znaku Zodiaku Gemini

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Rak jest naturalnie wrażliwą osobą, więc jest to rozumowanie, że byłaby wyjątkowo wrażliwa w przypadku śmierci i straty.Oczywiście będzie bardzo emocjonalna i płacz, ale potrzebuje także interakcji międzyludzkich, aby pomóc jej w tym trudnym czasie.

Oczywiście nie oczekuj, że będzie chciała o tym porozmawiać, dopóki nie powie, że jest gotowa, ponieważ rak może się bardzo introwertyzować i odsunąć się, dopóki nie wyleczy sama.Kiedy rak jest gotowy do wyleczenia z innymi, robi się bardzo sentymentalna.Odkrywa, że pomaga jej pogodzić się ze śmiercią, jeśli może porozmawiać o osobie, którą straciła.

Zwykle robi to ze wszystkimi swoimi najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, więc przewiduj rodzinny posiłek lub spotkanie, w którym każdy może dzielić się swoimi ulubionymi historiami i wypuścić to wszystko.

POWIĄZANY:Dlaczego nowotwory są takie nastrojowe?

Leo (23 lipca - 22 sierpnia)

Leo często nie stroni od emocji, a kiedy jest naprawdę zdenerwowana, nie powstrzyma łez.Jeśli chodzi o radzenie sobie ze śmiercią, ma tendencję do wyciągania emocji o kilka stopni, podczas gdy wymyśla, jak chce sobie poradzić.

Często zdarza się, że Leo tłumi swoje emocje i faktycznie staje się dość powściągliwy po śmierci.

Mimo że Leo w najbliższym czasie nie rozlewa łez, to nie znaczy, że nie ma do czynienia ze swoją stratą i żalem na inne sposoby.Wielu wiadomo, że jest hojną osobą, więc podczas radzenia sobie ze śmiercią często używa tej hojności tam, gdzie może.

Niezależnie od tego, czy oznacza to oferowanie zakupu kwiatów na nabożeństwo żałobne, czy wolontariatem gotowania dla rodziny, Leo chce być w tym czasie praktyczny.

POWIĄZANY:

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Nazywanie Panny oszołomionych po śmierci byłoby prawdopodobnie niedopowiedzeniem.Potrzebuje ciągłego zapewnienia, że wszystko będzie w porządku i że świat będzie się obracać, gdy po raz pierwszy zmierzy się z wiadomościami, ponieważ w przeciwnym razie natychmiast wpadnie na kawałki.

Często podważa wieści o utraty ukochanej osoby tak bardzo, że tozamienia się w przemyślenie i utknięcie w pętlinegatywnych myśli.Panna jest przede wszystkim przygnębiona podczas radzenia sobie ze śmiercią.Bierze to osobiście i może stać się niepocieszone przez długi czas.

Być może będzie w stanie skomponować się po kilku dniach głębokiej depresji, ale zapytana o jej stratę lub kiedy będzie musiała pójść na nabożeństwo żałobne, wodociąg nieuchronnie rozpocznie się ponownie.

POWIĄZANY:5 najbardziej nieokreślonych znaków zodiaku, które są tak zimne jak lód

Waga (23 września - 22 października)

Waga zajmuje dużo czasu, aby smucić się podczas radzenia sobie ze śmiercią.To nie znaczy, że w ogóle nie można jej pocieszyć ani że przez miesiące jest w głębokiej depresji, ale bierze rzeczy jeden dzień na raz i wie, że gojenie jest powolnym procesem.

Zwykle trzyma głowę na ramionach znacznie lepiej niż większość znaków zodiaku i prawdopodobnie jest znakiem, do którego powinieneś się udać, jeśli po prostu nie możesz sobie poradzić.

Kiedy Libra zajmuje się śmiercią, staje się jeszcze bardziej racjonalna niż zwykle.Wie, że śmierć jest tylko częścią życia i że nie można jej zatrzymać, więc nie martwi się o przeszłość tak bardzo, jak inni.

Często przejmuje kontrolę i pozostaje obiektywnie, wiedząc, że istnieje proces, który musi się zdarzyć po śmierci ukochanej osoby.Spodziewaj się, że dokona ustaleń, przyniesie chusteczki i wygłoś mowę po nabożeństwie.

POWIĄZANY:Dlaczego Libra jest taka miła?

Scorpio (23 października - 21 listopada)

Kiedy Scorpio ma do czynienia ze śmiercią, traktuje to poważnie.W końcu to ktoś, kogo była bardzo blisko, która straciła.Czuje również tę stratę bardzo głęboko i będzie zasmucać płacz, dzielenie się swoimi ulubionymi wspomnieniami i dużą ilością uczuć ze strony przyjaciół i rodziny.

Ponieważ przechodzi przez utratę kogoś bliskiego, chce przyprowadzić tych, którzy wciąż żyją jeszcze bliżej niej.Ale podczas gdy Scorpio może głęboko opłakiwać, jest niezwykle odporna i silna.Może odskoczyć od tragedii i śmierci lepiej niż większość innych znaków.

Nie chodzi o to, że może po prostu otrząsnąć się, jakby to nie ma znaczenia po kilku dniach, ale wierzy, że warto żyć życie i że w jakiś sposób ludzie, których straciła, żyją przez nią, więc może tak, jak mogłaby tak, jak mogłaCóż, żyj.

POWIĄZANY:6 najbardziej uszkodzonych znaków zodiaku (i dlaczego)

Strzelca (22 listopada - 19 grudnia)

Dla niektórych znaków sposób radzenia sobie ze śmiercią Sagittarius może wydawać się mniej emocjonalny, ale ważne jest, aby pamiętać, że wszyscy zajmują się stratą na swój sposób.W rzeczywistości Strzelca jest czasem tylko osobą, której potrzebujesz, gdy nadszedł czas, aby okres żałobnego zakończył się.

Próbuje być tak optymistyczna, jak to możliwe, choć wcale nie jest lekceważąca.Zamiast tego stara się przynieść pozytywność i szczęście w ponury czas.

Strzelec jest uspokajający i pocieszający w kontaktach ze śmiercią, ponieważ wie, że nie jest jedyną, która przeżywa ciężki czas.

Rozumie uczucia innych i uważa, że posiadanie przyjaciół i rodziny przechodzenie przez to samo doświadczenie faktycznie pomaga jej lepiej radzić sobie, co z kolei może użyć, aby pomóc innym sobie poradzić.

POWIĄZANY:Dlaczego Sagittarius jest taki uroczy?

Koziorożec (20 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec stara się dojrzeć w zakresie sposobu, w jaki radzi sobie z poważnymi wieściami, zwłaszcza gdy radzi sobie ze śmiercią ukochanej osoby, ale to nie znaczy, że wcale nieczuła.W rzeczywistości bycieZnak Ziemi, może stać się jednym z najbardziej melancholijnych znaków.

Powiązane historie z Yourtango:

Horoskop na dziś, 26 lipca, podczas kwartału księżyca w Skorpionie

Horoskop astrologii: 3 znaki zodiaku są dziś najszczęśliwsze w zakochaniu, 26 czerwca

Te 3 specyficzne znaki zodiaku uczą się, jak zakochać granice 26 lipca podczas księżyca Trine Saturn

Zajmując się śmiercią i stratą, Koziorożca często bierze do serca, a jej normalnie poważna osobowość zamienia się w głęboki smutek.

Kiedy Koziorożca traci bliską jej, często staje się nie dezorientalna.Jest to głęboki, emocjonalny cios dla niej i często zdarza się, że odsuwa się od przyjaciół i rodziny.

Koziorożec staje się przygnębiony i smutny, co utrudnia każdemu, bez względu na to, jak blisko wyciągnęła ją z funk, zanim będzie gotowa.

POWIĄZANY:

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Dla wielu ludzi Aquarius wydaje się być dość emocjonalnie odległy w czasach żałoby i straty, nawet gdy ma do czynienia ze śmiercią.Ale w rzeczywistości ma do czynienia ze śmiercią własną drogą.

Wie, że zamknięcie się od wszystkich wokół niej po tym, jak straciła, ktoś nie pomaga w wyleczeniu serca.Zamiast tego próbuje pomóc, gdzie jest potrzebna, i pokazuje, że radzi sobie na inne sposoby.

Wodnik pozwala jej naturalnie bezinteresowni i nadając naturę wśród tych trudnych czasów.Będzie potrzebować czasu, aby sobie poradzić, ale wie, że może również wspierać innych.

Działa jako przyjaciółka, pomagając organizować, pozwalając przyjaciołom i rodzinie pozostać z nią przez chwilę, a nawet gotując posiłki, aby wszyscy dostali domową kolację z miłością.

POWIĄZANY:Co naprawdę myśli o tobie Wodnik, na podstawie twojego znaku zodiaku

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Utrata ukochanej osoby to czas o wielkim znaczeniu dla Ryb.Zwykle jest wrażliwą osobą, i chociaż to się nie zmienia, gdy radzi sobie ze śmiercią, staje się dla niej bardziej znaczące.

Chce pokazać, że może pomóc innym, gdy oni również radzą sobie, ale zabiera utratę kogoś blisko niej niezwykle mocno.

W zależności od tego, jak jest smutna, Ryby często uciekają się do płaczu i wycofywania się w siebie.Kiedy ma wrażenie, że radzi sobie z rzeczami trochę lepiej, staje się współczująca i czuje się, rozmawiając z przyjaciółmi i rodziną i pomagając tam, gdzie może.

W przypadku tego znaku zodiaku metody introspekcji i samoleczenia są tak samo ważne jak uzdrowienie z bliskimi.

POWIĄZANY:Jak według astrologii znaki zodiaku radzą sobie ze smutkiem

Emily Ratay jest pełnoetatową pisarką mieszkającą w Pittsburghu, który pasjonuje się środowiskiem i feminizmem i wie, że wszystko jest możliwe w odpowiedniej pary butów.Planuje pisać książkę w przyszłości.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Ouida Strosin DO

Last Updated: 21/09/2023

Views: 6254

Rating: 4.6 / 5 (56 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Ouida Strosin DO

Birthday: 1995-04-27

Address: Suite 927 930 Kilback Radial, Candidaville, TN 87795

Phone: +8561498978366

Job: Legacy Manufacturing Specialist

Hobby: Singing, Mountain biking, Water sports, Water sports, Taxidermy, Polo, Pet

Introduction: My name is Ouida Strosin DO, I am a precious, combative, spotless, modern, spotless, beautiful, precious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.